EN

Yazılım, Teknoloji ve İnsan

Türk Yazılım Firmaları

#Yazılım Firmaları, Türk Yazılım Firmaları

Seksenli yıllar, çalkantılar ile geçen nostaljik güzel ve karışık zamanlardı. Ülkemize bilgisayar teknolojisinin ilk giriş yaptığı dönemler. Dünya bilgisayar teknolojisinde emekleme sürecine girerken ülkemizde yeni doğuyordu, hangi amaçlar ile kullanılacağı, ne şekilde işe yarayacağı düşünülürken, dünya internet için adımlar atmaya başlamıştı. Dünya ile aramızda ki fark baya açıktı.

Devamını Oku >

En Büyük Yazılım Firmaları

#Yazılım Firmaları, Büyük Yazılım Şirketleri

Yazılım, dijitalleşen dünyanın ruhu. Hayatımızı fanus gibi çevreleyen teknolojinin bir silikon, metal yığını olmasından kurtulup birer uzvumuz olmasını sağlayan yegane elektrik komut dizilimi. Peki bu işi yapanlar kimler? En iyileri hangileri? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Devamını Oku >

En İyi Yazılım Firmaları

#Yazılım Firmaları, En İyiler

Yazılım bilimi, gün geçtikçe hayatımızın her alanında işlerimizi kolaylaştırmaya, zaman, emek ve para tasarrufu sağlamaya daha da yardımcı oluyor. Telefonlardan, buzdolaplarına, klimalardan, oyuncaklara kadar tüm dünya dijitalleşirken, işinizi teslim edebileceğiniz, yazılım geliştiren lokomotif firmaların genel özellikleri sizce neler olmalıdır?

Devamını Oku >

Teknolojinin Zararları

#Teknoloji, Teknolojinin Zararları

Teknolojik ürünlere ne kadar güvenebiliriz? Çalınabilir, bozulabilir, kaybolabilir, teknoloji hırsızları ile içine sızılıp gizli evraklarınıza el atılabilir. Bu durumlar iş hayatına teknolojiyi katan her insanın aklında olan ve ister istemez sorduğu sorulardır. Bir gece iş yerinize su basabilir, bütün bilgisayarlarınız bu afetten etkilenip, çalışmaz hale gelebilir.

Devamını Oku >

Teknolojinin Günlük Hayatımızdaki Yeri

#Teknoloji

Sizlere bir soru sormak istiyorum. En son bir dostunuzla, teknolojik herhangi bir cihaz ile temas kurmadan ne kadar sohbet ettiniz? Neredeyse hiç dediğinizi duyar gibiyim. İşte teknoloji hayatımız için bu denli merkezde konumluyor kendisini. Telefonlarımız ile olsun, saatlerimiz ile olsun, iş yerimizde, okullarda, evde, eğlenirken, gezerken teknoloji ile mutlaka bir bağlantı halindeyiz.

Devamını Oku >

Kurumsal Yazılım Firmaları

#Kurumsal Yazılım Firmaları, Kurumsal Yazılımlar

Hiç pazara gittiniz mi? Bir tişört alırsınız, denemek için fırsatınız, zamanınız olmadığı için eve gelirsiniz ve çok beğendiğiniz tişörtü iade etmeniz ya da birilerine hediye etmeniz gerektiğini, çünkü sizin bedeninizle alakası olmadığını görürsünüz. Sizce bir sonraki hafta Pazar tezgahı yerinde olacak mı? Olsa da sizi, ürününü kabul edecek mi? Peki bu tişörtü gidip bir mağazadan alsaydınız? Kabul, belki biraz daha fazlasını ödeyecektiniz ama yalnızca bir ürün değil yanında bir marka, güven ve o markanın prestijini de satın almış olmayacak mıydınız?

Devamını Oku >

Kurumsal Yazılım Şirketleri

#Yazılım Şirketleri, Kurumsal Yazılım Şirketleri, Kurumsal Yazılımlar

İş ortaklarınız yapacağınız iş için size destek olup çalışmalarınızı kolaylaştırıyor mu? Sizin satışlarınızı hızlandırıp, müşteri memnuniyetinizi arttırıyor mu? Sizin ürün veya hizmetlerinizi içselleştirebiliyor mu? Aldığınız ürün ve hizmetler sizi düşünerek uzun vadeli tecrübeyle yapılan bir iş mi? Alımı yapacağınız kuruluş gerçek anlamda kurumsal bir yapıda mı? Yatırımı yaptıktan sonra işiniz ilerlerken karşınıza nasıl engeller çıkabilir? Ne kadar sık sorun yaşarsınız? Yaşadığınız sorunlarda bu hizmeti sağlayan kurum ne kadar yanınızda olur?

Devamını Oku >

Yazılım Firmaları

#Yazılım Firmaları, Yazılım Geliştirme, Yazılım Hizmeti

Yazılım firmaları, günden güne gelişen teknolojiyi dikkat ve süratle takip etmesi gereken oluşumlardır. Müşterilerin genel beklentisi; ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan hızlı ve akılcı çözümler ile bu çözümlerin değişen şartlara göre güncelliğinin sağlanmasıdır. Yazılım firmaları bu beklentiyi doğru analiz ve titiz proje yönetim mekanizmalarıyla karşılamalıdır.

Devamını Oku >

Ankara Yazılım Firmaları

#Ankara Yazılım Firmaları,Ankara Yazılım Firması,Yazılım Firmaları,Ankara Yazılım

Birçok firma başkentte hizmet vermek ister. Ülkenin başkentinde hizmet vermek, diğer şehirlerde hizmet vermekten biraz daha üst seviyededir. Başkentte yazılım hizmetinin üst seviyede olmasının en belirgin sebebi ise en iyi yazılımcıların bu şehirde hizmet vermek istemesinden kaynaklanmaktadır. Codex, Ankara yazılım firmaları arasında birçok şirkete hizmet vermiş ve şirketlerin teknolojik manada kendini geliştirmesine olanak tanıyan başlıca yazılım firmalarından biridir. Codex, tüm bunların yanı sıra şirketlerin web ara yüzünde bulunan yazılım ihtiyaçlarını da karşılayarak şirketlerin, müşterileriyle iletişim gücünü arttırmıştır.

Devamını Oku >

İzmir Yazılım Firmaları

#İzmir Yazılım Firmaları,Yazılım Firmaları İzmir,İzmir

Sürekli gelişen dünya şartları karşısında, toplum genelinde teknolojiye olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Buna bağlı olarak, başarılı bir ilerleme kaydedebilmek için kişiselleştirilmiş programlar zorunlu hale gelmiştir. 

Firmaların hangi sektörde hizmet verdikleri fark etmeksizin, hedef kitlelerine ulaşabilmeleri için web sitelerinin olması gereklidir. Kaliteli bir web sitesi ise özel yazılım uygulamalarının başarısına bağlıdır. 

Devamını Oku >

Popüler Yazılar

Mobil Yazılımda Iphone Rüzgârı

Özel Yazılımların Avantajları

Bir Projenin Aşamaları