EN

Bazen her şeyi değiştiren
yaratıcı ve yenilikçi bir bakıştır.

leonardo da vinci

Codex Kimdir?

Codex; Windows, Web ve Mobil teknolojileri ile müşteri ihtiyaçlarına özel yazılım geliştirme, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini müşteri temelli yaklaşımlar ile sunmakta, çalışmalarında uluslararası nitelikteki yazılım geliştirme metodlarını ve tekniklerini kullanmaktadır.

Dünyadaki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak, hizmet verdiği işletmelere de aynı değişimi yansıtarak, müşterilerinin verimli, rekabetçi ve kârlı firmalar olması yönünde çözümler üretmek bir yazılım firmasının sahip olması gereken en önemli ilkelerin başında gelmektedir. Bu bilinçle hareket eden Codex, ulusal ve uluslararası düzeyde sektörün geleceğine yön veren lider bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte, yakaladığı hızlı büyüme ivmesini istikrarla sürdürmektedir.

Teknoloji geçen günü acımasızca geçmiş yaparken
Bugünle gelecek arasında koddan bir köprü; Codex.

Gerçekleştirdiğimiz Projeler ve Dağılımları

Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz projelerimiz;

  • 20%Mobil
  • 25%Masaüstü
  • 30%Web
  • 15%Eğitim
  • 5%Grafik Tasarım
  • 5%Diğer
İnsan

İnsan

Büyük başarılar birbirine inanmış takım olmayı başarmış birbirini tamamlayan özel insanların eseridir. Codex'in en önemli değeri onu oluşturan kişilerdir.

Zaman

Zaman

Zaman, onu en doğru kullananları mükafatlandırır. Codex telafi edemeyeceği tek şeyi en doğru şekilde kullanmak üzere kendini adamıştır.

Bilgi

Bilgi

Bilgili olmak her şeyi bilmek demek değildir. Bilgili olmak; doğru bilgiyi nerede bulacağını bilmek ve onu en etkin şekilde kullanmaktır. Codex, bilgili olmayı ve sürekli öğrenmeyi felsefe haline getirmiştir.